پرپشت کردن مژه ها یکی شایسته ترین رویکرد ها برای داشتن دیده هایی خوشگل و جالب است‎

پرپشت کردن مژه ها

شما به راحتی می توانید با مواد طبیعی مژه های بلندتر و پرتر داشته باشید ; برای این مراد و وصال به این انگیزه تنها کافی است که به بازه زمانی 2 تا 3 هفته از یک کدام از این نحوه ها سود کرده تا در حین , حجم و رنگ مژه هاتون تغییر تولید بشود .

پرپشت کردن مژه ها با روغن بادام , زیتون و نارگیل

روغن بادام , زیتون و نارگیل را با نیز ترکیب کرده و با استفاده از برس ریمل منزه به مژه ها بمالید . از ریشه استارت فرمائید , به زمان 5 ثانیه نگه دارید . این کار را 4 تا 5 بار قبل از خواب تکرار فرمایید .

روغن بادام بی نیاز از ویتامین های A , B و تجميل الانف E است و باعث تقویت مژه ها میشود .

روغن نارگیل , سبب ساز رویش بخش اعظم و تیره شدن مژه ها می گردد .

روغن زیتون , غنی از ویتامین E و اسیداولیک است .

پرپشت کردن مژه ها با کپسول ویتامین E و ژل آلوئه ورا

کپسول ویتامین E و ژل آلوئه ورا را خوب با هم ادغام کرده و با کمک گوش پاک کن به مژه ها بمالید . ویتامین E به رشد و مالامال حجم شدن مژه ها کمک می کند . آلوئه ورا هم سبب ساز تغذیه مژه ها می‌شود .

پرپشت کردن مژه ها با وازلین

وازلین رو به آرامی به بازه 2 تا 3 دقیقه به مژه ها بمالید . رطوبت وازلین سبب ساز می شود پوسته های روی پلک ها کم شود . وازلین سبب ساز بهبود جریان خون و در فیض رشد مژه ها میشود .پرپشت کردن مژه ها یک کدام از شایسته ترین شیوه ها برای داشتن دیده هایی قشنگ و دیدنی است . به جای بهره از طریق های شیمیایی و اکستنشن های گوناگون برای پرپشت کردن مژه های تان از این خط مش های طبیعی به کارگیری فرمائید .

پرپشت کردن مژه ها

شما به راحتی میتوانید با مواد ارگانیک مژه های بلندتر و پرتر داشته باشید ; برای این منظور و رسیدن بدین انگیزه تنها کافی است که به زمان 2 تا 3 هفته از یکی‌از این نحوه ها به کار گیری کرده تا در حین , حجم و رنگ مژه هاتون تغییر‌و تحول تولید بشود .

پرپشت کردن مژه ها با روغن بادام , زیتون و نارگیل

روغن بادام , زیتون و نارگیل را با نیز ترکیب کرده و با استفاده از برس ریمل تمیز به مژه ها بمالید . از ریشه شروع نمائید , به زمان 5 ثانیه نگه دارید . این کار را 4 تا 5 بار قبل از خواب تکرار نمائید .

روغن بادام بی نیاز از ویتامین های A , B و E است و منجر تقویت مژه ها می شود .

روغن نارگیل , باعث پرورش بیشتر و تیره شدن مژه ها می گردد .

روغن زیتون , غنی از ویتامین E و اسیداولیک است .

پرپشت کردن مژه ها با کپسول ویتامین E و ژل آلوئه ورا

کپسول ویتامین E و ژل آلوئه ورا را عالی با هم ادغام کرده و با یاری گوش منزه کن به مژه ها بمالید . ویتامین E به رشد و پر حجم شدن مژه ها امداد می نماید . آلوئه ورا هم سبب تغذیه مژه ها می گردد .

پاسخ دهید